Odzyskiwanie haseł

Jeśli zapomniałeś hasło administratora lub użytkownika do swojego systemu lub ktoś Ci je zmienił, mamy na to sposób. Wiemy jak skutecznie  odzyskać hasła do systemów Windows NT,Windows 2000 ,2003 serwer,Windows XP Pro i Home,Windows Vista,Windows 7 niezależnie od wersji. Oferujemy także odzyskiwanie haseł do baz danych Microsoft SQL Server, na których działa większość programów do obsługi firm lub księgowych np.  płatnik. Skorzystaj z usługi profesjonalnego odzyskiwania haseł.  Pomożemy także gdy zapomniałeś hasła do plików Office czyli Excell, Word a także archiwów zip czy rar.

Oddając nośnik w celu odzyskania zabezpieczonych lub zaszyfrowanych danych, klient zobowiązany jest potwierdzić własność nośnika i

Zapomniałeś  hasła do sieci WiFi? Nie trzeba go łamać,  można zresetować router i ustawić nowe hasło lub wyciągnąć je z ustawień w komputerze mającym połączenie z siecią. Wszelkie działania związane z audytem i testowaniem zabezpieczeń sieci WIFI dokonujemy wyłącznie po uzyskaniu fizycznego dostępu do infrastruktury sieciowej i potwierdzenia własności przez zleceniodawcę.