Odzyskiwanie danych z uszkodzonych pamięci

uszkodzony pendrive odzyskiwanie

Pendrive to niewielkie urządzenie, za pomocą którego można przechowywać i przenosić różnego rodzaju dane i dokumenty – pliki tekstowe, muzyczne, zdjęcia, filmy czy też materiały potrzebne do pracy. Niestety, zdarza się, że pendrive ulega uszkodzeniu lub też znajdujące się na nim ważne dane zostają przez przypadek wykasowane. Na szczęście w każdym z tych przypadków jesteśmy w stanie Państwu pomóc.

Nasza firma zajmuje się fachowym i szybkim odzyskiwaniem utraconych danych z pendrive’a (a także z innych nośników danych – kart pamięci, telefonów komórkowych, dysków twardych itp.). W naszej pracy korzystamy tylko z pewnych i sprawdzonych metod oraz z nowoczesnych programów gwarantujących maksymalne bezpieczeństwo wykonywanej czynności. Nasze działania są skuteczne, czego nie mogą zagwarantować powszechnie dostępne bezpłatne programy, które w rezultacie mogą nawet uniemożliwić odzyskanie utraconych plików.

Rezultat naszych działań zależy od skali uszkodzenia nośnika, dlatego też każdy przypadek zawsze poprzedzamy analizą urządzenia.